Hakkımızda

Lotis Pharma Türkiye’ye  kendi alanında uluslararası 6 lider firmanın ürettiği  yaklaşık 450 ayrı ürünü ithal etmektedir.İthal edilen ürünler, dermokozmetik alanda ve dermatologlar tarafından benimsenmiş ve etkin düzeyde kullanılmaktadır. Çözüme odaklı tüm ürünlerimiz aynı zamanda reçetelendirilip, birçok hekim, eczacı ve uzman tarafından tavsiye edilip satılmaktadır.

Lotis Pharma, geniş Türkiye pazarında bayii ve tüm iş ortakları için büyük bir potansiyel yaratmaktadır. Sektöre sunduğu ürünler hem profesyonel kullanıcıya hem de son tüketiciye bir takım ayrıcalıklar yaratmaktadır. Bu ayrıcalıklardan bazıları;

· Klinik düzeyde kanıtlanmış etki mekanizmaları ile bilimsel çözümler,

· Zengin çeşitler ve farklı sunuş alternatifleri,

· Uygun fiyat stratejisi,

· Promosyon faaliyetleri ile tanınırlık,

· Eğitime verilen önem ile işimizin kalitesini arttırmak olarak özetlenebilir.

Lotis Pharma, Merkezi İstanbul’da olmak üzere Türkiye genelinde 7 bölgede (İstanbul-Ankara-İzmir-Kayseri-Malatya-Adana-Antalya) ve çok sayıda Ürün Danışmanı ile hekim, hastane, eczane ve güzellik polikliniklerine düzenli çalışmalar yapmaktadır.

Vizyonumuz

Lotis Pharma, yurtdışından getirmiş olduğu ürünleri ile kendi alanında eğitime odaklı, müşterilere her zaman hızla gereken ilgiyi gösteren, kolay ulaşılabilir, çalışanları tam donanımlı ve güler yüzlü bir firma olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Çalışmalarımızın amacı ilerleyen tıbbi bilgi ve teknolojileri iş ortaklarımıza aktarmak ve bu bilgilerin etki ve faydalarının ihtiyaç duyan bireylere ulaşmasını sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda tüm bilgilerimizi şeffaf bir yaklaşım ile hekimlerimize ve müşterilerimize her görüşmemizde ve tüm eğitim aktivitelerimizde en doğru şekilde aktarmaya çalışıyoruz. Bu sayede sektörümüzün bilgi düzeyini arttırarak daha iyi işler yapmak ve içinde bulunduğumuz bilgi çağına layık bir firma olmaya gayret gösteriyoruz.

Herkes için daha çok bilgi ve daha iyi bir hayata...

İnsan Kaynakları

İş başvurusu için lütfen İş Başvurusu linkinden gerekli alanları doldurarak başvuru yapınız. İlgili pozisyon açıldığında özgeçmişiniz değerlendirilerek sizinle bağlantıya geçilecektir.